HAKKIMIZDA

Tarihçe

Selahattin Külçe tarafından  1986 yılında kurulan Külçe Makina,  2013 yılına gelindiğinde 5000 metrekare alanda ve 30 çalışanı ile sanayi makinalarının alım satımında yıllardır kendisine duyulan yüksek güvenin karşılığı olarak sektörün öncülerindendir.

Külçe Makina, yeni ve 2. el takım tezgahları alanında kobilere, büyük ve orta ölçekli sanayi işletmelerine hizmet vermektedir. 

Külçe Makina, 1993 yılından bu yana  Durmazlar Mak. San. A.Ş’nin Ege Bölgesi satış temsilciliğini yürütmektedir. Durmazlar’ın yanı sıra yurtiçi bayiliklerimizin bazıları ; Formsite-Powermac, Hidroliksan, Ön iş Makine, Aydın Trafo, Işık Kaynak, Şahin Matkap’dır.

Yurtdışı bayiliklerimiz ise ; Euram, Leadwell,Tos Varnsdorf, Tos Hulin, Tos Kurim, Smeral, Millstar’dır.

 

Neden Külçe Makina?

Güçlü temsilcilikler: 20’den fazla yurtiçi ve uluslararası temsilcilik ile ihtiyacınıza en uygun makinaları sunuyoruz.

Koşulsuz garanti: Yeni makinalarda 2 yıla kadar garanti, 2.el revizyonlu makinalarda ise 1 yıl mekanik arızların tamamı için garanti vermekteyiz.

Hızlı kurulum: Teknik altyapınızı tamamlamanız konusunda sizlere danışmanlık sağlıyoruz ve 48 saat içerisinde makinanızı kuruyoruz.

Makina yatırım danışmanlığı: Yaptığınız üretime göre size verimlilik ve maliyet analizi yapıyoruz. Üretiminiz için doğru makina tercihi yapmanızı sağlıyoruz.

 

^